Skip to content Skip to footer

Hakkımızda

1974’ten beri Oğuşlar Grup Otomotiv olarak , faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde “sürdürülebilir başarı hedefi” ile geliştirdiği projeleri tüm süreçlerine yansıtarak iş dünyasında fark yaratmayı hedeflemekteyiz.

Bünyemizdeki otomotiv, sigorta, inşaat ,elektronik ve gıda sektörlerinde hizmet vermekteyiz.

İstanbul Ümraniye bölgesinde ki yaklaşık 30 yıllık müşteri portföyümüz ve üst düzey hizmet anlayışı, deneyimli uzman kadrosu ve profesyonel yaklaşımı ile müşterilerimize ayrıcalıklı hizmet sağlamaya devam etmekteyiz.

Otomobil Kullanımına Bakış Açınızı Değiştirecek Özellik ve Donanımda Farklı Bir Deneyim Sunuyoruz

Rainwoll Türkiye bünyesinde üretilen elektrikli otomobiller RW SERİSİ ile Elektrikli araç sektöründe otomobil kullanımına bakış açısını değiştirdi.

Herkes için benzersiz ve özel bir elektrikli araba sürüş deneyimi sağladı. Tüm uygulamaları ile kapsamlı bir elektrikli otomobil arayan yeni nesil için üretildi.

RAINWOLL Elektrikli Otomobilleri;
Çevre duyarlılığı, düşük yakıt maliyeti, konforlu sürüş keyfi, düşük bakım masrafı, ilave batarya sistemi ve kolay şarj olma özelliği ile modern insanın yaşam tarzını yansıtan ve tüm ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılamak için tasarlandı.

Misyonumuz

Mutlu müşteri, mutlu çalışan, sağlıklı bir büyümenin müşterilerin aldıkları hizmetin kalitesinden ve çözüm ortağı memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olup, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır. Bu nedenle müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını kendi ihtiyacımız olarak görmek ve en uygun çözümleri sunmak en büyük hedefimizdir.