Skip to content Skip to footer

Motor Mekanik

Oğuşlar Group Servis, aracınızın tüm motor mekanik parçalarına hizmet verebilecek özel olarak eğitilmiş uzman personele sahiptir.

motor mekanik 1

Fren sistemlerinden amortisörlere, filtrelerden lastik kontrollerine kadar tüm motor mekanik sistemlerinizin bakımını en modern test cihazlarını kullanarak gerçekleştirmekteyiz.. Ayrıca, aracınızın tüm teknik verilerine ESI [tronic] yazılımı vasıtasıyla ulaşarak servisini verebiliriz.

Tüm bunlara ek olarak aracınız için gerekli tüm mekanik parçaları da ilk donanım kalitesinde servisimizden elde edebilirsiniz.

Motor kontrolleri ve her türlü motor analizleri, motor performanslarının kontrolleri ve aracın bilgisayar sistemi ile her türlü analizleri, rot kontrolleri, yağ, yağ filtrelerinin kontrolü ve değişimleri, triger kayışları ve V kayışları kontrolleri, alternatör arızaları, fanların ve soğutma sistemleri V kayışlarının kontrol ve test edilmeleri ve gerektiği taktirde değiştirilmeleri, yakıt sistemleri kontrolleri, pompa ve filtrelerinin kontrolleri, araçta bulunan tüm sıvıların kontrolü ve eksilmişse eklenmesi ve eksilmeye sebep olan kaçakların veya arızaların onarımları (örnek; direksiyon kutusu hidroliği,motor yağı, fren hidroliği,vites kutusu, soğutucu klima gazı kaçakları v.b) kontrollerin eksiksiz yapılması, bujilerin kontrolleri veya değiştirilmesi, hava, yakıt ve polen filtresinin değiştirilmesi, yakıt enjeksiyon sisteminin kontrolü ve ayarlanması işlemleri alanında uzman ekipleri bulunan Oğuşlar Group Servis tarafından en ekonomik en hızlı ve en kaliteli servis hizmetlerinden faydalanın.

motor mekanik

Kontrollerden Bazıları ;

– Antifiriz Kontrolü veya Yenilenmesi

– Hava ve yakıt Filtresinin kontrolleri veya değişimleri

– Motor yağının değişimi

– Akü’nün kontrolleri şarjı veya Gerekli ise değişimleri

– Bujilerin kontrolleri veya değişimi

– Polen filtresinin kontrolü gerekli ise değişimleri

– Ateşleme kabloları ve distribütör kontrolleri

– Lamba ve aydınlatmaların kontrolü

– Radyatör hortumları ve yakıt borularının kontrolü

– Silecek,korna ve fıskiye’lerin kontrolü

– Yağ kaçaklarının kontrolü

– Ön,arka takım ve fren balatalarının kontrolleri

– Gerekiyorsa Subap ayarları

– Debriyaj balata ve ayarının kontrolü

– Kayışların kontrolü

– Motor ayarı ve yol testi

– Fren hidroliği,direksiyon yağı ve şanzuman yağının kontrolü

– Ön düzen kontrolü

– Soğutma suyunun kontrolü

– Arka düzen kontrolü

– Cam-Kilit kontrolü

– Klima bakımı ve klima gazı kontrolü

– Vantilatör kayışı kontrolü