Skip to content Skip to footer

Satış

Ön Fiyat

Alanlarında uzman ve eğitimli araç alım Broker’larımız; aracınızın marka, model, yaş, km, aksesuar özelliklerine göre Ön Ekspertiz yapılmadan önce alış fiyat teklifini size sunarlar.

Yapılan fiyat teklifi Ön Ekspertizden önce olduğu için bu aşamada aracınızın kaza durumu ve kaporta-boya, mekanik masrafı göz önünde bulundurulmaz.

Brokerlarımız tarafından verilen fiyat teklifinde mutabık kalırsanız aracınız Ön Ekspertize alınır. müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışır.

Detaylı Ekspertiz

TÜV SÜD ile başlattığımız yeni projemizle birlikte, perakende araç satışında bir ilke imza attık.

Oğuşlar groupta satışa sunduğumuz tüm araçların ekspertizleri, dünya standartlarında ekspertiz raporu veren bağımsız kuruluş TÜV SÜD tarafından yapılacaktır. İkinci el otomotiv sektöründe, uzun yıllardır müşterilerimize verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmetimizi bir adım daha ileriye taşıyarak, sektörde öncü olmaya devam ediyoruz.

Garanti

Sattığımız her araca kilometre ve ekspertiz garantisi veriyoruz! Satılan araç ile ilgili verilen tüm bilgiler, Oğuşlar Group güvencesi altındadır. Eğer satıştan sonraki 5 gün içerisinde verilen bilginin eksikliği kanıtlanırsa tüm satış bedeli ve masraflar iade edilerek aracınızı geri alıyoruz.​

Kredi

Hayalinizdeki araca sahip olmanız artık çok kolay. Siz beğendiğiniz aracı seçin, çayınızı yudumlarken krediniz onaylansın! Anlaşmalı finans kuruluşlarımız ile ihtiyacınız olan krediyi en uygun faizle size sunuyoruz.

Sigorta

Tüm araç satışlarımızda isteğe bağlı olarak sigorta hizmeti temin ediyoruz. Aldığınız aracın Trafik Sigorta Poliçesi ve Kasko Poliçesi için Sigorta Uzmanımız beklentileriniz ve bütçeniz doğrultusunda size alternatif teklifleri sunar.

Siz de bütün ihtiyaçlarınızı tek noktadan karşılayarak, zaman kaybetmez uğraşmazsınız.

Bakım Onarım

Oğuşlardan araç aldıktan sonra sürpriz masraflarla karşılaşmazsınız! Satışta bulunan bütün araçlarımızın 101 nokta detaylı ekspertizi yapılmış olup, araçların kaporta boya, mekanik, lastik, akü gibi ihtiyaçları varsa belirlenir. Bu doğrultuda yapılması gereken işlemler Oğuşlar Group uzman teknisyenleri tarafından yapılır. Bu bilgiler araç satış aşamasında Satış Danışmanlarımız tarafından sizlerle açık ve şeffaf bir şekilde paylaşılır.​

Araç Görünüm Yenileme

Satışa sunduğumuz tüm araçlar detaylı oto kuaför hizmetinden geçer! Bu hizmet profesyonel ekip tarafından araca uygun temizlik ve bakım ürünleri uygulanarak gerçekleştirilir.

Anahtar Teslim

Oğuşlar Group da satışsız araç teslimatı yapılmaz! Alacağınız aracın noter satışı, trafik sigortası, ruhsat tescil işlemleri Oğuşlar Group güvencesinde uzman ekibimiz tarafından takip edilir. Sizin zamanınız bizim için değerlidir! ​

Ruhsat Tescil

Ruhsat Tescil sürecinde bütün bürokratik işlemler Oğuşlar Group tarafından yürütülür. Siz bu işler için ekstra zaman ayırmanız gerekmez ve yorulmazsınız.

Aklınız arkada kalmasın!

Aracınızı noter satışıyla, sizin üzerinize düzenlenmiş yeni ruhsatıyla, trafik sigortasıyla teslim alırsınız.