Skip to content Skip to footer

Periyodik Bakım

Periyodik Bakım, Oğuşlar Group Serviste  her marka ve model araca hizmet verebilecek, uzman ve teknolojiyi kullanmayı prensip edinmiş uzman ekibimiz ve servis organizasyonumuz ile en uygun koşullarda yapılmaktadır.
bakım onarım
Aracınızın periyodik olarak kontrol edilmesi aracınızın sağlığı açısından azami önem taşımaktadır. Uzun vadede, belli aralıklarla aracınıza bakım yaptırmamanız durumunda, parçalarda ve sistemlerde yıpranma ve bozukluklar oluşabilir. Tabii ki aracınızda oluşabilecek bu arızalar, sürüş güvenliği açısından da ciddi bir tehdit oluşturacaktır. Aracınızın düzenli olarak periyodik bakımlarını yaptırmanız durumunda kazanacağınız en önemli avantajlar şunlar olacaktır:

Periyodik Bakım Neden Yaptırmalıyım?

  • Kesintisiz ve güvenli sürüş. Kontağı çevirirken ya da yolda giderken, “Acaba arabam çalışacak mı?”, “Yolda kalır mıyım?” gibi endişeleriniz asla olmaz.
  • Daha az masraf sürpriz ve kaçınılmaz tamir masrafları nedeniyle canınız sıkılmaz.
  • Yüksek ikinci el değeri bakımlı aracınızın, hem kolayca alıcı bulması, hem de yüksek fiyata satılması muhtemeldir.

Neden  Oğuşlar Group ;  uygun fiyata kaliteli hizmet sunabilen ve orijinal parça kullanan bir serviste hizmet almak en büyük hakkınızdır.

Oğuşlar Group Serviste  aracınızın bakımlarında her türlü orijinal araç bilgilerine ve kontrol değerlerine bağlı kalınarak işlem yapılır.

Filo müşterilerimiz, Oğuşlar Group Servis  avantajlı fiyat  ve fırsatlarından sizde yararlanın…